Vína

V dnešnej dobe môžeme byť svedkami neustále sa zvyšujúceho záujmu o vína. Konzumácia vína a delikátny pôžitok z neho sa stali neoddeliteľnou súčasťou každodenného života všetkých spoločenských vrstiev, rovnako pre mužov a ženy. Víno má neuveriteľnú schopnosť zbližovať ľudí. Nielen uľahčuje nadviazanie kontaktov, ale súčasne poskytuje inšpiráciu. Už v úvode našej webstránky sme uviedli, že našu spoločnosť motivuje predovšetkým silná vášeň pre vína. Neustálym spoznávaním tokajských vín si čoraz viac uvedomujeme, že vína z tejto oblasti zanechávajú v ľuďoch nezabudnuteľné zážitky a pocity harmónie. Odvekou túžbu človeka je predsa nachádzať harmóniu a prežiť v nej šťastie.

Sme presvedčení, že vína Pétera Molnára vnášajú delikátny pocit do všedných dní a napomôžu hľadaniu spomínanej harmónie. Jeho vína, do ktorých vkladá nielen nevšedné vinárske vinárske umenie, ale aj kus svojho srdca s prehľadom odzrkadľujú bohatý potenciál krásnych vinohradov, či už v prípade suchého furmintu alebo špeciálneho neskorého zberu s názvom Katinka.

Naša spoločnosť ponúka len také vína, ktorých životný cyklus osobne pozná, počnúc strihaním viniča cez jeho zber, kvasenie, dozrievanie a následne napĺňanie fliaš.

Glassitalia s.r.o. sa zaoberá maloobchodnou a veľkoobchodnou činnosťou. Máme ambíciu byť dôveryhodným dodávateľom pre reštaurácie, hotely a vinotéky. Našim cieľom je podporovať vstup tokajských vín výnimočných kvalít na český a slovenský trh po línii HoReCa, využitím našich stále sa rozširujúcich obchodných kontaktov v týchto krajinách.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností v súvislosti s nami dodávanými vínami nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.