profil

fľaše

vína

vínny turizmus

kontakt

Ochutnávky, vínne cesty a organizovanie eventov

Tieto služby patria medzi podporné aktivity nášho rodinného podnikania a ich realizáciu má na starosti najmladší člen našej rodiny, ktorý doposiaľ navštevoval krásne vinohrady a pivnice v tokajskej oblasti so zámerom rozšírenia svojich vedomostí o vínach a najmä pre vlastné potešenie. Využívajúc tieto skúsenosti je pre nás cťou odovzdávať Vám zážitky z návštev týchto vinárstiev a sprostredkovať Vám pôžitok z ochutnávky skvelých tokajských vín. Zaručujeme Vám nezabudnuteľné chvíle v historických pivniciach a taktiež Vás zoznámime s výrobcami, ktorí okrem poctivej vinárskej práce vkladajú do svojich svetoznámych vín aj kus svojho srdca, čím nadobúdajú jedinečný a nezameniteľný charakter. Verte nám, vieme, o čom rozprávame!

Ochutnávky vín

Program ochutnávky vín pozostáva z vínnej cesty so sprievodcom, počas ktorej získate cenné informácie o tradičných tokajských odrodách hrozna. Nasleduje oboznámenie sa s trojúrovňovým gravitačným systémom technológie spracovania a dozrievania vína. Môžete si vybrať ochutnávku so štyrmi, piatimi alebo šiestimi druhmi vína. Návštevu vínnej pivničky spojenú s ochutnávkou vín zabezpečujeme so slovensky, anglicky alebo taliansky hovoriacim sprievodcom. Ponuku ochutnávky vieme na základe vopred zaslanej špecifickej požiadavky zákazníka upraviť. Návštevu a ochutnávku môžeme realizovať aj v dňoch pracovného voľna a pokoja, príp. aj v neskorších večerných hodinách.

Vínna cesta a organizovanie eventov

Organizujeme a realizujeme podnikové akcie, konferencie a teambuildingy v svetoznámej vinárskej oblasti TOKAJ. Naša ponuka pre skupiny a firmy obsahuje predovšetkým:

  • Vinobranie s ochutnávkou vína - od septembra do novembra
  • Majstrovský kurz výroby vína - s prípravou vlastného cuvée
  • Vínne večere a posedenia s hudbou -
    kulinárske a gastronomické zážitky
Minimálny počet účastníkov na firemných programoch je 20 osôb, prípadne podľa dohody.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností v súvislosti s našou ponukou vínneho turizmu nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.