profil

fľaše

vína

vínny turizmus

kontakt

Milí priatelia, vážení partneri

GlassItalia s.r.o. je mladá a dynamická rodinná firma, ktorá vznikla v roku 2012. Logotypom, vizuálnou identitou a našou obchodnou politikou by sme chceli vyjadriť modernú a zároveň ustálenú eleganciu, ktorej znaky sú badateľné aj vo svete nami dodávaných fliaš a vín.

Jednou z hlavných činností našej spoločnosti je dovoz sklenených fliaš z Talianska. V našej širokej ponuke je možné nájsť fľaše s individuálnym dizajnom pre vína, destiláty, liehoviny, alkoholické nápoje či likéry, olej, ocot, med, džemy, huby a iné. Glassitalia s.r.o. tým chce pre svojich zákazníkov zabezpečiť individuálnu identitu a vizuálnu jedinečnosť, ktorá ich odlíši od svojich konkurentov. Keďže tieto fľaše zaobstarávame priamo u výrobcu, ich cena nie je prehnaná ani nedostupná. Našim cieľom je podporiť individuálnu vizuálnu identitu aj pre malovýrobcov či manufaktúry a tým im umožniť vstup na elitné predajné miesta so zaujímavým a esteticky príťažlivým artiklom.

Ďalším obchodným profilom našej spoločnosti je aj dovoz originálnych tokajských vín, organizovanie tokajských vínnych ciest, ako aj ochutnávok v sprievode someliéra. Táto špecializácia vznikla na základe nášho blízkeho vzťahu k svetu vín a v dôsledku neutíchajúcej vášne k získaniu nových a nových poznatkov o tejto oblasti. Myšlienka zaoberať sa vážne kultúrou vín a sprostredkovať tieto zážitky ďalším nadšencom v nás vzkriesla vo chvíli, keď sme uvideli čarokrásne viniče a pivnice zarastené niekoľko storočnou plesňou. Sme presvedčený, že čaša vína totiž prináša oveľa viac rozkoše, ak poznáme jeho pôvod, históriu, terroire, kde bolo pestované, ak poznáme vinára a jeho filozofiu výroby. Šírenie mien o výnimočných kvalitných tokajských vínach chápeme ako posolstvo. V tomto smere sa cítime byť oveľa viac vínnymi diplomatmi ako obchodníkmi s vínom.

Ak sme vo Vás vzbudili záujem, prosíme, prezrite si našu stránku ďalej. Veríme, že Vás naša filozofia osloví a stanete sa našim ďalším spokojným obchodným partnerom.

Tešíme sa na spoluprácu!

Váš tím GlassItalia, s.r.o.