profil

fľaše

vína

vínny turizmus

kontakt

Fľaše

Na základe vlastných skúseností môžeme tvrdiť že neustále rastie počet tých výrobcov, ktorí zistili, že ich produkty musia upútať pozornosť už na pultoch obchodov - tam, kde o priazeň kupujúcich súťažia stovky alebo tisíce podobných výrobkov. To nás utvrdzuje o správnosti myšlienky, že vstup na trh manufaktúrnych produktov malovýrobcov, rodinných podnikov, remeselníkov, vinárstiev, páleníc je v dnešnej dobe nutné podporiť dizajnovým obalovým materiálom. Naše sklenené fľaše odzrkadľujú presne tú istú vášnivú remeselnícku prácu ako obsah obsiahnutý v nich.

Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na skutočnosť, že nepredávame masovo dostupné komerčné fľaše, ale individuálne navrhované, moderné, dizajnové výrobky talianskych sklární. Úzko spolupracujeme so siedmymi výrobcami skla a tak môžeme ponúknuť ozaj širokú paletu fliaš. Dokážeme vyjsť v ústrety všetkým požiadavkám našich zákazníkov, čo sa týka vzhľadu, farebnosti, gravírovania, hĺbko- a slepotlače. Vyriešime dodávku celkom atypických tvarov aj objemov (už od jednej palety). Sme pružní v dodávkach, zvládneme aj týždňovú periodicitu dodania.

Určite ste postrehli, že na našej stránke nie je dostupný žiaden katalóg, preto by sme Vám radi priblížili spôsob a postup spolupráce.

Máme k dispozícii stovky vzoriek fliaš aj katalógov talianskych sklární, s ktorými spolupracujeme. Na základe Vašich špecifikácií Vám nájdeme fľaše, ktoré najvernejšie spĺňajú Vaše predstavy. Následne vyžiadame od výrobcu vzorku, ak ňou nedisponujeme, špecifické informácie o produkte (množstvo, platobné a dodacie podmienky, atď.) a po získaní všetkých informácií Vám predložíme cenovú ponuku. Po akceptovaní ponuky a odsúhlasení vzoriek z Vašej strany zabezpečíme dodanie fliaš v zmysle vopred dohodnutých zmluvných podmienok.

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností v súvislosti s nami dodávanými fľašami nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať.